МАТЕРИНСЬКІ ПЛАТИ
ПРЕС РЕЛІЗ

MSI ГОТУЄ НОВУ ІГРОВУ МАТЕРИНСЬКУ ПЛАТУ НА ЧІПСЕТІ Z270
МОДЕЛЬ Z270 GAMING PLUS ПОПОВНЮЄ ЛІНІЙКУ МАТЕРИНСЬКИХ ПЛАТ MSI Z270

MSI, провідний світовий виробник устаткування для комп'ютерних ігор представляє нову ігрову материнську плату Z270 GAMING PLUS. Червоно-чорні елементи дизайну нової моделі материнської плати GAMING PLUS додають унікальності продукту. Дизайнери, натхненні фарбами розпеченої лави, змогли прекрасно доповнити зовнішній вигляд плати радіаторами охолодження в червоних і чорних тонах. Крім цього, слоти PCI-E і роз'єми для установки пам'яті виконані в червоному кольорі, як і світлодіоди, встановлені по кутах плати, нагадують, що ви маєте справу зі справжньою материнською платою MSI GAMING.

Revolution then. Evolution now.

ПОТУЖНИЙ ГЕЙМІНГ:
GAME IN STYLE

Right aligned imageМатеринські плати MSI PERFORMANCE GAMING мають всі необхідні інструменти для настройки продуктивності і персоналізації вашої системи. Неповторний дизайн і велика кількість різних налаштувань робить материнські плати GAMING не тільки продуктивним, але і стильним рішенням.

ВИНЯТКОВІСТЬ В ДИЗАЙНІ:
Z270 GAMING PLUS

На материнській платі Z270 GAMING PLUS встановлені компоненти Military Class, що гарантують найвищу продуктивність та стабільність під час тривалих ігрових сесій. Завдяки значним характеристикам та великій кількості геймерських функцій, таких як Twin Turbo M.2, GAMING LAN і Audio Boost, материнська плата Z270 GAMING PLUS це надійний партнер, на якого можна покластися.

MSI Z270 GAMING PLUS
- Геймерський функціонал

INTEL® LAN

Для геймінгу з мінімальними затримками на материнській платі Z270 GAMING PLUS встановлено ігрова мережева карта MSI GAMING LAN з функцією LAN Protect від Intel®. Висока продуктивність мережевого рішення від Intel® в поєднанні з програмним забезпеченням MSI GAMING LAN Manager, дозволяють мережевій карті автоматично класифікувати і пріоритезувати мережевий трафік особливо чутливих до затримок додатків.

Audio Boost

Завдяки технології Audio Boost та високоякісним компонентам, ми гарантуємо високу якість звуку. Насолоджуйтеся захоплюючим дух звуком в іграх.

ddr4 Boost

Повністю ізольовані електричні ланцюги оперативної пам'яті, завдяки DDR4 Boost, гарантують максимальну продуктивність і стабільність. Технологія DDR4 Boost дозволяє домогтися більшої стабільності оперативної пам'яті при підвищених частотах у порівнянні з іншими брендами. Насолоджуйтесь додатковим приростом продуктивності в іграх та при роботі з відео або фото. Включайте Intel® Extreme Memory Profile в налаштуваннях BIOS і отримуйте додаткову продуктивність та стабільність.

TURBO M.2

Насолоджуйтесь приголомшливою швидкістю завантаження системи, додатків та ігор на материнських платах MSI. Turbo M.2 забезпечує пропускну здатність PCI-E Gen3 x4 зі швидкостями до 32 Гб / с на останніх накопичувачах SSD. Плати також підтримують нову технологію Intel® Optane ™. Функція M.2 GENIE дозволяє легко і просто об'єднати в RAID кілька M.2 або PCI-E SSD накопичувачів (навіть в змішаній конфігурації).

Більше інформації по MSI Z270 GAMING тут: 
https://www.msi.com/Landing/Z270-motherboard-evolution

Revolution then. Evolution now.