MSI System Product Business press release
материнські плати
Прес Реліз

MSI анонсує B150M GAMING PRO
Вдоскональте своє озброєння з безкоштовною мишкою MSI DS B1 GAMING у комплекті

MSI, провідний світовий виробник геймерського заліза, з натхненням представляє нову материнську плату форм-фактору M-ATX з серії GAMING - B150M GAMING PRO. Створена на основі чіпсета Intel B150 з підтримкою 6-го покоління багатоядерних процесорів Intel у конструктиві LGA1151 та призначена для геймерів, які бажають мати невеличкий ігровий ПК, при цьому отримуючи найкращі ігрові функції та продуктивність. Вбудована технологія DDR4 BOOST забезпечує максимальну продуктивність та стабільність одночасно з поліпшеною сумісністю пам'яті. Audio Boost та GAMING LAN забезпечать вам перевагу над вашими ворогами на полі бою, щоб завершити бій на вершині п'єдесталу.  Але є ще дещо... Протягом обмеженого часу, з новинкою B150M GAMING PRO ви отримаєте неймовірний та спритний маніпулятор MSI DS B1 GAMING БЕЗКОШТОВНО!Домінуйте над ворогами з мишкою DS B1 GAMING Невід'ємний додаток до материнської плати B150M GAMING PRO це ігровий маніпулятор MSI DS B1 Gaming. Якщо ви граєте в шутери від першої особи (FPS), в стратегії в режимі реального часу (RTS), мультиплеєрні онлайн-ігри (MMO) чи у будь-що інше, ви можете бути впевненими, що цей ігровий маніпулятор задовольнить усі ваші потреби й побажання.

заряджайте вашу зброю!

КУПУЙТЕ МАТЕРИНСЬКУ ПЛАТУ MSI B150M GAMING PRО:
ОТРИМУЙТЕ МИШКУ MSI DS B1 GAMING!

 

особливості B150M GAMING PRO

DDR4 Boost
Повністю ізолювавши схематику пам'яті від інших компонентів, DDR4 Boost забезпечує максимально можливу якість сигналу пам'яті для максимальної продуктивності та стабільності.

Мережевий контролер MSI GAMING LAN та додатковий захист
Будьте готові розчавити своїх ворогів на полі бою з MSI® GAMING LAN з ретельно відібраними компонентами, щоб забезпечити найкращий онлайн-досвід у іграх без затримок. Завдяки оптимізованому трафіку з налаштовуваною пріоритетністю та низькою латентністю менеджер MSI GAMING LAN автоматично класифікує та визначає пріоритети чутливих до затримок додатків для онлайн-ігор.  Підсвічений світлодіодами LAN-роз'єм забезпечує 15кВ захист від перенапружень задля вашої безпеки.

Audio Boost
Незрівнянне рішення для геймерів з ізольованим аудіотрактом та високоякісними аудіоконденсаторами. MSI AUDIO BOOST винагородить ваші вуха звуком звуком студійної якості.

Дізнайтесь більше информації про нашу новинку B150M GAMING PRO ТУТ.

MSI DS300 MSI DS300 MSI DS300 MSI DS300