MSI Graphics Cards: Press release
ВІДЕОКАРТИ
ПРЕС РЕЛІЗ

MSI АНОНСУЄ НОВІ ВІДЕОКАРТИ СЕРІЇ GeForce® GTX 1070

ГРАЙ НА ПОВНУ, ЗаЛИШАЙСЯ БЕЗШУМНИМ

Найпопулярніший у світі виробник ігрових графічних карт, компанія MSI з гордістю представляє повну лінійку новітніх відеокарт GeForce® GTX 1070 на базі GPU NVIDIA Pascal з захоплюючим агресивним оновленим дизайном та недосяжною ефективністю, що відповідає їх високому статусу. Використовуючи монументальний дизайн переможної серії MSI GTX 900 GAMING, MSI GeForce® GTX 1070 GAMING X 8G стали першим продуктом, оснащеним вражаючою системою охолодження Twin Frozr VI, що дозволяє отримати більш високі тактові частоти ядра та пам'яті для підвищення продуктивності в іграх. Вже добре відомі привабливі форми Twin Frozr посилюються вогненно-червоною підсвіткою елементів, в той час як фірмовий дракон отримав повний набір технологій MSI RGB LED на торці відеокарти та може мати будь-який з 16.8 мільйонів кольорів, щоб відповідати вашому настрою або кольоровій гамі системи. Абсолютно новий дизайн друкованої плати з 10-фазною підсистемою живлення та використанням компонентів Military Class 4 з 8- та 6-контактними роз'ємами живлення забезпечує більш високі можливості оверклокінгу, щоб ви змогли вичавити максимум з цієї неймовірної крихітки. Стильна матова чорна металева пластина на зворотній стороні довершує цю відеокарту та надає їй додаткового захисту та міцності конструкції.  

TWIN FROZR VI: СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ З КУЛЯМИ ЗІ СТАЛІ

Новий дизайн TWIN FROZR VI від MSI піднімає планку у повітряному охолодженні відеокарт на нечуваний рівень. TORX 2.0 – це покращена версія запатентованої технології TORX, яка забезпечує на 22% вищий тиск повітря для кращої продуктивності охолодження, при цьому максимально елімінуючи будь-які шуми. Нові вентилятори обладнані подвійним шарикопідшипником для плавної та тихої роботи протягом довгого часу. До величезного радіатора прикріплені 8мм мідні теплові трубки, сплющені у нижній частині задля оптимального виведення тепла від литої нікельованої мідної пластини, щоб разом з преміальною термопастою "X" зберегти Pascal у прохолоді.

SEA HAWK X

MSI GeForce® GTX 1070 SEA HAWK X була створена шляхом поєднання найновіших рішень у топових відеокартах від MSI з популярними системами водяного охолодження Corsair Hydro Series. Тому SEA HAWK лишається холодною зсередини і зовні за екстремальної продуктивності під час геймінгу завдяки суттєво поліпшеним тактовим частотам прямо з коробки.

ARMOR

Стильний чорно-білий дизайн MSI GeForce® GTX 1070 ARMOR 8G OC робить ці відеокарти прекрасним вибором для геймерів, які прагнуть до унікальності та несхожості на інших. Новий дизайн ARMOR 2X використовує запатентовану технологію TORX, присутню на відзначених безліччю нагород графічних картах TWIN FROZR V, а також Advanced Airflow Control для ефективнішого охолодження. Технологія Zero Frozr від MSI зупиняє роботу вентиляторів в умовах низького навантаження, наприклад при роботі у веб-браузері або у невимогливих іграх, зберігаючи систему бездоганно тихою.

AERO

Завдяки витонченому чорно-сріблястому дизайну MSI GeForce® GTX 1070 AERO 8G OC стане бездоганним доповненням для будь-якої системи. Нові відеокарти AERO мають спеціальний термальний дизайн навколо радіального вентилятора, за допомогою якого усе нагріте повітря виводиться з системи через задній вивід, зберігаючи усі компоненти прохолодними.

ПРИГОТУЙСЯ ПІЗНАТИ VR З MSI

Щоб повноцінно зануритись у світ віртуальної реальності, необхідне високопродуктивне “залізо”. Відеокарти MSI GeForce® GTX 1070 забезпечать бездоганну продуктивність для якісного досвіду у VR. MSI Gaming App має на борту функцію, що дозволить оптимізувати роботу системи для плавної віртуальної реальності. MSI представляє VR Boost Kit, що зробить використання VR зручнішим, розташовуючи усі необхідні налаштування VR на одній 5,25-дюймовій передній панелі.

MSI Gaming App

MSI Gaming App дозволить швидко перемикатись між режимами продуктивності OC, Gaming або Silent залежно від обставин та потреб. У останній версії MSI Gaming App доступна функція Один клік до VR, яка постійно коригує налаштування вашого ПК для досягнення найліпшої якості Virtual Reality. Додаток також включає преміум-функції,  такі як EyeRest для покращення якості зображень та Dragon Eye, яка дозволяє переглядати відео або стрім у YouTube під час гри. І наостанок, Gaming App обладнаний панеллю LED, що дозволить одним кліком обирати з п'яти доступних режимів підсвітки, доповнюючи ідеальну атмосферу для ігрових сесій.

СПЕЦИФІКАЦІЇ

Ім'я GTX 1070 GAMING X 8G GTX 1070 SEA HAWK X GTX 1070 ARMOR 8G OC GTX 1070 ARMOR 8G GTX 1070 AERO 8G OC GTX 1070 AERO 8G
GPU GP104-400 GP104-200 GP104-200 GP104-200 GP104-200 GP104-200
Об'єм пам'яті/Тип 8GB GDDR5 8GB GDDR5 8GB GDDR5 8GB GDDR5 8GB GDDR5 8GB GDDR5
Система охолодження TwinFrozr VI Corsair H55 Hydro Cooler Armor 2X Armor 2X AERO exhaust AERO exhaust
Металева пластина на звороті Yes Yes No No No No
LED Yes (RGB) Yes No No Yes Yes
Роз'єми  DisplayPort x 3 / HDMI / DL-DVI-D
Габарити 279 x 140 x 42 mm Card: 270 x 111 x 40 mm
Cooler: 151 x 120 x 52 mm
279 x 140 x 37 mm 279 x 140 x 37 mm 269 x 111 x 35 mm 269 x 111 x 35 mm

ПРО MSI GAMING

Мета MSI як одного з провідних світових геймерських брендів –стати найавторитетнішим іменем у геймінгу та кіберспорті. Ми притримуємося наших принципів безпрецедентного дизайну, прагнення до досконалості та технологічних інновацій, завдяки яким ми продовжуємо піднімати планку для себе та підтверджувати славу новатора в індустрії. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перейдіть на  gaming.msi.com.

No.1 in GAMING