ВІДЕОКАРТИ
ПРЕС РЕЛІЗ

MSI створює відеокарти Radeon™ RX 480 з новим рівнем охолодження
Представляємо RADEON™ RX 480 GAMING X 4G/8G

MSI з гордістю представляє абсолютно нові відеокарти, засновані на архітектурі AMD Polaris. Radeon™ RX 480 GAMING X 8G та Radeon™ RX 480 GAMING X 4G - це відеокарти, оснащені системою охолодження Twin Frozr VI, щоб тримати 14 нм FinFET GPU у прохолоді краще, ніж будь-коли раніше. Новий рівень охолодження дозволяє використовувати більш високі частоти ядра та пам'яті для підвищення продуктивності в іграх до 1440p, а також у VR. Вже добре відомі привабливі форми Twin Frozr посилюються вогненно-червоною підсвіткою елементів, в той час як фірмовий дракон отримав повний набір технологій MSI RGB LED на торці відеокарти та може набувати будь-якого з 16,8 мільйонів кольорів, щоб відповідати вашому настрою або кольоровій гамі системи. Абсолютно новий дизайн друкованої плати з 8-фазною підсистемою живлення та використанням компонентів Military Class 4 з 8-контактним роз'ємом живлення забезпечує більш високі можливості оверклокінгу, аби вичавити максимум з цієї неймовірної крихітки. Стильна матова чорна металева пластина на зворотній стороні довершує цю відеокарту та надає додаткового захисту та міцності конструкції.  

TWIN FROZR VI:
СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Right aligned imageНовий дизайн TWIN FROZR VI від MSI піднімає планку у повітряному охолодженні відеокарт на нечуваний рівень. TORX 2.0 – це покращена версія запатентованої технології TORX, яка забезпечує на 22% вищий тиск повітря для кращої продуктивності охолодження, при цьому максимально виключаючи будь-які шуми. До величезного радіатора прикріплені 8-мм мідні теплові трубки, сплющені у нижній частині задля оптимального відведення тепла від литої нікельованої мідної пластини, щоб разом з преміальною термопастою "X" зберегти Polaris у прохолоді. 

НОВИЙ ДОСВІД з VR

Графічні процесори Radeon™ RX 480 розроблені для забезпечення преміального досвіду у VR для широкого кола користувачів. Пориньте у захоплюючі пригоди з VR підвищеної комфортності та з поліпшеною сумісністю без зусиль. Уникайте нудоти та заколисування з технологією AMD LiquidVR™, що включає новітні асинхронні шейдери. Відеокарти Radeon™ RX 480 в поєднанні з технологією AMD LiquidVR™ використовуються провідними виробниками проекційних дисплеїв (HMD), забезпечуючи виняткову платформу для повного занурення у VR. 

MSI Gaming App

MSI Gaming App дозволить швидко перемикатись між режимами продуктивності OC, Gaming або Silent залежно від обставин та потреб. У останній версії MSI Gaming App доступна функція Один клік до VR, яка постійно корегує налаштування вашого ПК для досягнення найліпшої якості Virtual Reality. Додаток також включає преміум-функції,  такі як EyeRest для покращення якості зображень та Dragon Eye, яка дозволяє переглядати відео або стрім у YouTube під час гри. І наостанок, Gaming App обладнаний панеллю LED, що дозволить одним кліком обирати з п'яти доступних режимів підсвітки, доповнюючи ідеальну атмосферу для ігрових сесій.

ДОСТУПНІСТЬ: Перші поставки MSI Radeon™ RX 480 GAMING X очікуються у магазинах по всьому світу у середині серпня 2016.

СПЕЦИФІКАЦІЇ

 MSI Radeon™ RX 480 GAMING X 8GMSI Radeon™ RX 480 GAMING 8GMSI Radeon™ RX 480 GAMING X 4GMSI Radeon™ RX 480 GAMING 4G
GPU Radeon™ RX 480 Radeon™ RX 480 Radeon™ RX 480 Radeon™ RX 480
Частота GPU (OC mode) 1316 MHz 1292 MHz 1316 MHz 1292 MHz
Об'єм пам'яті / Тип 8GB GDDR5 8GB GDDR5 4GB GDDR5 4GB GDDR5
Система охолодження TWIN FROZR VI TWIN FROZR VI TWIN FROZR VI TWIN FROZR VI
Бекплейт Yes Optional Yes Optional
LED Yes (RGB) Yes (RGB) Yes (RGB) Yes (RGB)
Відеовиходи DisplayPort x 2 / HDMI x 2 / DL-DVI-D DisplayPort x 2 / HDMI x 2 / DL-DVI-D DisplayPort x 2 / HDMI x 2 / DL-DVI-D DisplayPort x 2 / HDMI x 2 / DL-DVI-D
Габарити 276 x 140 x 42 mm 276 x 140 x 42 mm 276 x 140 x 42 mm 276 x 140 x 42 mm