материнські плати
прес реліз

MSI ПРЕДСТАВЛЯЄ ХОЛОДНІ ЯК ЛІД ІГРОВІ МАТЕРИНСЬКІ ПЛАТИ Z270/B250 ARCTIC
НОВІ ПЛАТИ Z270 TOMAHAWK ARCTIC ТА B250M MORTAR ARCTIC ВЖЕ ДОСТУПНІ В ПРОДАЖУ

MSI, провідний виробник ігрових материнських плат з радістю повідомляє про доступність чотирьох нових материнських плат в кольоровій гамі ARCTIC: Z270/H270 TOMAHAWK та H270M/B250M MORTAR ARCTIC. Нові плати доповнюють ігрову серію Arsenal GAMING. Друге покоління материнських плат ARCTIC не тільки успадкувало дух і унікальний дизайн моделей ARCTIC попереднього покоління. Нові материнські плати мають адаптований від інших моделей 200-й серії функціонал, що сприяє кращій ігровій продуктивності. Насолоджуйтесь онлайн іграми з мінімальними затримками та звуком студійної якості завдяки геймерскій мережевій карті MSI GAMING LAN та звуковому рішенню Audio Boost. Масивні радіатори охолодження, виконані в стилі ARCTIC, прекрасно доповнюють нові моделі материнських плат готових перемагати на полі бою.Z270 & H270
TOMAHAWK ARCTIC

Left aligned imageНові плати ARCTIC підтримують найновіші стандарти для пристроїв зберігання даних. Два роз'єму Turbo M.2 (32 Гб/с, Gen3 x4) з технологією Steel Armor, дозволяють підключати швидкісні накопичувачі для швидкого завантаження ігор та інших програм. Швидше запускайте гри і завантажуйте рівні і отримуйте справжню перевагу перед своїми ворогами. Нові материнські плати TOMAHAWK з підтримкою накопичувачів Intel® Optane ™ готові продемонструвати нову продуктивність в іграх. Завдяки ексклюзивній технології MSI M.2 GENIE, легко об'єднуйте жорсткі диски в RAID.

Окрім унікального зовнішнього вигляду та потужного функціоналу, нові материнські плати Z270 і H270 TOMAHAWK ARCTIC підтримують найостанніші специфікації інтерфейсу USB, гарантуючи неперевершену швидкість передачі даних через USB 3.1 при підключенні декількох пристроїв. Контролер Lighting USB 3.1 Gen2 на основі нової мікросхеми ASmedia 2142, забезпечує недосяжні раніше швидкості передачі даних до 8 Гб/с при одночасному використанні декількох USB пристроїв. Більш того, додаткове програмне забезпечення MSI X-Boost збільшує продуктивність роботи будь-якого USB пристрою до 20%.

Lightning USB 3.1 Gen2

H270M & B250M
MORTAR ARCTIC

Окрім повнорозмірних материнських плат ATX, моделі ARCTIC також доступні в форм-факторі Micro-ATX. Зустрічайте материнські плати H270M і B250M MORTAR ARCTIC. Оснащені ігровою мережевою картою від Intel® із захистом LAN Protect і самими високоякісними компонентами, нові плати по-справжньому оцінять любителі онлайн ігор за плавність та відсутність лагів в іграх. Ігрова мережева карта MSI GAMING LAN від Intel® оптимізована для роботи з онлайн іграми, знижує навантаження на центральний процесор і демонструє виняткову пропускну здатність при роботі з протоколами TCP і UDP. Завдяки цьому, процесор використовується більш ефективно, дозволяючи збільшити FPS під час гри. Крім цього, MSI GAMING LAN Manager автоматично класифікує і пріорітизує мережевий трафік чутливих до затримок додатків для кращого онлайн геймингу без лагів.

Багаторічний досвід створення материнських плат з високоякісним звуком дозволив створити HiFi звукової модуль Audio Boost. Завдяки використанню аудіокомпонентів найвищої якості, ізольованим від решти компонентів друкованої платою аудіомодулем, екранування від електромагнітних завад та позолочених аудіо роз'ємів, Audio Boost гарантує кращу якість звукового сигналу. Знаходьте ворогів з закритими очима завдяки Audio Boost.

Подібно моделям TOMAHAWK, ці найменші плати підтримують технологію DDR4 Boost та Steel Armor. Оптимізована розводка доріжок друкованої плати і повністю ізольовані електричні ланцюги оперативної пам'яті гарантують чудову стабільність і продуктивність. Steel Armor захищає оперативну пам'ять та слоти як від механічних пошкоджень, так і від перевантажень по струму. Це досягається за рахунок використання додаткових точок заземлення на друкованій платі, що гарантує кращий захист від електромагнітних перешкод і меншу зашумленість сигналу. DDR4 Boost забезпечує високу стабільність комп'ютерної системи під час ігрових сесій.

Завдяки значному переліку різноманітних функцій таких, як Turbo M.2, GAMING LAN і Audio Boost, нові материнські плати TOMAHAWK і MORTAR ARCTIC - це невід'ємні складові будь-якого ігрового ПК.